top of page
לשלב באודות במקום מה שקיים.jpg

סיגל מורגן

שמי סיגל מורגן, בעשור החמישי לחיי אמא ל-3 ילדים מקסימים ומוכשרים תושבת העיר אשדוד. 

במקצועי עובדת סוציאלית בכירה עם ניסיון טיפולי של למעלה מ25 שנים .בעלת הכשרה מקצועית כמטפלת רגשית ומנחת קבוצות מקצועית. גם כיום במשרת הבוקר שלי  מרכזת  פרויקט לנשים יוצאות מקלט וילדיהן. 

מאז ומעולם תחום העצמת הנשים היה קרוב לליבי ובמהלך כל שנות עבודתי עסקתי בעיקר בטיפול פרטני וקבוצתי של נוער בסיכוי, נשים ומתבגרות. במרוצת השנים הוכשרתי גם כמעצבת פנים הום סטיילינג וכסטייליסטית אישית. במסגרת תחביבי עוסקת באומנות ובציור.

יצרתי סדנאות העצמה ופרויקטים ייחודיים למען רווחתם והעצמתן של נשים וצעירות. לפני יותר מעשור  פתחתי עסק קטן  שנקרא "מהחוץ אל הפנים "שמטרתו להעצים נשים צעירות, נערות מתבגרות, ואוכלוסיות נוספות לסייע לשנות תפיסות ומחשבות מעכבות ביחס לעצמן ולגופן, לייצר מרחב אישי בטוח לדון על סוגיות בנושא דימוי עצמי, דימוי גוף חיובי  וללמד את הידע הפרקטי שרכשתי כסטייליסטית אישית בכיצד להתלבש באופן שמחמיא למבנה הגוף ,לאישיות למסר שחשוב לנו להעביר.

העברתי עשרות סדנאות סטיילינג קבוצתיות, במסגרות שונות ביניהן בתים חמים לנערות בסיכוי, פרויקטים לקידום מעמד האישה, סדנאות העצמה ויציאה לעבודה של נשים. ליוויתי עשרות נשים באופן פרטני . העברתי סדנאות סטיילינג לנשים בכלל והרצאות לארגונים .

כיום אני מזמינה אותך ליהנות משירות אישי מותאם באופן אישי לצרכים שלך .לנשים שנמצאות בתהליכי צמיחה ושינוי ורוצות להזרים אנרגיות של שפע ביטחון ונוכחות לחייהן.

בתחום הסטיילינג אישי – סטיילינג תראפיי - לדוגמה- נשים שעוברו משבר של פירוק נישואין, יצאה ממערכת זוגית אלימה, נשים שמשנות קריירה, נשים שמעוניינות לתת "בוסט "לביטחון ולדימוי העצמי שלהן . נשים שרוצות לעמוד במרכז ולהרגיש להתלבש ולהראות כפי שהן חולמות ללא הגבלות חברתיות ואישיות. ולגבי הנראות והטיפוח שלנו כנשים- אנינו הכרטיס ביקור של עצמנו וכאשר אני נמצאת בתהליך של צמיחה ושינוי אני יכולה ללמוד למקסם את  הנתונים הטבעיים שלי  באמצעות עבודה ריגשית של שחרור תפיסות ומחשבות מעכבות ובאמצעות ידע פרקטי שכל אישה זקוקה לו.

בתחום העיצוב פנים הום סטיילינג אני מאמינה שבאמצעות שינוי ועיצוב מחדש של החללים המשמעותיים בחיינו, שלרב משפיע על הרגשות שלנו ועל האנרגיות בחיינו ולהפוך אותו לחלל אלגנטי, שמשדר את המסרים והאנרגיות שחשובים לנו בחיים לצורך צמיחה והתפתחות אישית. באמצעות שינוי החלל – בית /משרד/ קליניקה/ חדש שינה אנחנו יכולות להפוך כל חלל חיוור ומשעמם לחלל אלגנטי מלא בשיק ובסטייל לחלל מהמם שמעביר אנרגיות חדשות וחיוביות. 

כיום ממשיכה ללוות עשרות נשים לתהליך של צמיחה ושינוי, בעיקר נשים שרוצות להרגיש שוב מעולה עם הגוף שלהן, לחזק דימוי עצמי , ביטחון עצמי מבינות את הכח שי לעולם העיצוב והסטיילינג ככזה שמסייע לנו ולצאת לעולם מחוזקות עם ביטחון קבלה ואהבה עצמית. 

תמונה שמתאימה גם לאודות וגם להום סטיילינג.jpg
להוסיף באודות במקום תמונה זהה באותו דף.jpg

למי השירותים שלי מתאימים?

לכל אישה שעברה משבר, בזוגיות, בחיים ,רוצה לעשות שינוי ולשים את עצמה במרכז, לנשים שרוצות לחזק ביטחון עצמי ,לנשים שמכוונות ורוצות  למגנט זוגיות חדשה לחייהן, לנשים שעושות שינוי במשקל ורוצות לדעת כיצד להתלבש בסטייל וביטחון ,לנשים שלא מצאו ביטוי ונמאס להן מארון הבגדים שלהן ורוצות למצוא את הסטייל הייחודי שמשקף את מי שהן כיום  ,לנשות עסקים נשים שמקימות עסק קטן ופותחות קליניקה/ משרד בבית או במרכז מסחרי ומעוניינות לצקת את הוויב והאנרגיה המתאימה בהתאם לסגנון העיצובי שהן אוהבות ולמסר שחשוב להן.

 

בואי יחד נגשים לך את החלום  שלך להראות מעולה  להרגיש ביטחון עצמי למצוא את הסטייל הייחודי שלך ולשדר זאת לסביבת העבודה, החברים בסביבה  הזוגית ובכלל. המטרה שלי שלקוחותיי תצאנה מרוצות עם ידע שימושי ופרקטי כך שהביטחון והיופי שלך ינצנץ גם מבפנים וגם מבחוץ.

מוזמנת להתרשם מהדפים העסקיים  שלי בפייסבוק  ובאינסטגרם שם מחכים לך סרטונים, מדריכים מידע חינמיים.

מוזמנת להצטרף אלי לקבוצה סגורה בפייסבוק של סטיילינג אישי והעצמה ריגשית לנשים שרוצות לשדר ביטחון ונוכחות.

bottom of page