top of page

סטיילינג תראפיי
סטיילינג אישי ורגשי לנשים

 • סטיילינג תראפיי- שיטת סטיילינג תראפי, היא למעשה שיטת טיפול חדשנית המבוססת על תאוריה ומחקר מתחום הפסיכולוגיה של הלבוש. בתהליך הטיפול הבגד הופך לכלי השלכתי  תקשורת בלתי מילולית שמחברת בין  לבוש מסר חיצוני ודרך לביטוי אישי.

 •  העיסוק בתדמית החיצונית מוביל לטיפול במגירות  הנפש " לזיהוי התפיסות ה\והמחשבות המעכבות ולמערכת היחסים המורכבת שאנו כנשים מנהלות עם עצמנו עם הגוף שלנו, עם ציפיות החברה  מאיתנו ביחס  לאידיאל היופי לוקח את העולם הפרקטי של הסטיילינג האישי ומחבר אותו לתכנים רגשיים של קבלה עצמית ,דימוי גוף, ביטחון עצמי. 

 • "מגירות  הנפש" פותח צוהר למערכות יחסים שניהלנו בעבר כנערות מתבגרות עם עצמנו בחיפוש אחר דמויות לחיקוי להזדהות שהיו שם או שהיו חסרות.

 • הסטיילינג הטיפולי הינו  כלי לטיפול עצמי, להתפתחות, לריפוי ולהחלמה. בתהליך הטיפולי הופך הבגד לכלי השלכתי, "כרטיס כניסה" חיצוני לעולמות פנימיים ומעין מטה קסם, שביכולתו לכתוב את הגוף מחדש.

ללמוד להתלבש לתדמית האישה החדשה שאת בוחרת להיות להתאהב מחדש בעצמך ובגופך.

 

כולנו מודעות להשפעה הפסיכולוגית הרגשית והחברתית  שיש למראה שלנו לסטייל שלנו ולמסר הבלתי מילולי שלנו על ההרגשה הפנימית שלנו על מידת הביטחון העצמי שלנו איך שהסביבה תופסת אותנו על המסר הבלתי מילולי שאנו משדרות.

פעמים רבות נשים רבות רוצות לעשות שינוי, מעוניינות לצאת ממקום שבהן הן מרגישות, חסרות ערך, פחות אטרקטיביות, אך הן לא יודעות איך לעשות זאת? פעמים רבותת יש לרבות מאיתנו תפיסה שגוייה שכדי להראות טוב ולשדר יוקרה וסטייל אני חייבת שיהיה לי הרבה כסף....ומונעות את ההנאה הזו מעצמן. 

בעידן האינסטגרם לבוש אופנה טיפוח עצמי, יוצרים תדמית וסקרנות בסביבת העבודה, החברים המשפחה משיכה  ממגנטת למי שמשדרת ביטחון עצמי פנימי וחיצוני.

אני מאמינה שלכל אישה בכל תקציב ניתן לייצר שינוי תדמיתי שיוביל בהכרח לחיזוק הדימוי והביטחון העצמי. אני מזמינה אותך לחוות יחד איתי חוויה מעצימה בסדנה המותאמת אישית לצרכים שלך. בסדנת הסטיילינג האישית  רגשית נלמד לשחרר את אותן תפיסות ומחשבות מעכבות שיש לנו לגבי עצמנו ,לגבי הגוף שלנו חוויות שליליות שהשתרשו אצלנו  כתוצאה מדימוי גוף שלילי, מאנשים קרובים שביקרו ולא פרגנו וממערכות יחסים מעכבות, מביקורת עצמית נוקבת שפיתחנו כלפי עצמנו במהלך השנים כתוצאה מציפיות חברתיות , משפחתיות ואישיות. 

 

במפגשי הstyling therapy  נוכל לעבוד על הרובד הרגשי , נבין את המקור לחסמים הרגשיים שלך שמונעים ממך להתלבש, להראות ולשדר ביטחון ובמקביל נלמד את כל תורת הסטיילינג האישית שמותאמת לצרכים שלך לפי מבנה גוף, שילובי צבעים ואקססוריז בלבוש, מלתחה חכמה, כיצד להוסיף צבע בלבוש? סגנונות לבוש ועוד......

בתהליך הליווי שלי אני מחברת עבורך מספר מפגשים שעונים על הצרכים והתשוקות שלך  בשילוב בין הסטיילינג הרגשי לייעוץ סטיילינג אישי .

למי מיועד השירות שלי?

 • לנשים שנמצאות בתהליך של משבר צמיחה ושינוי.

 • נשות קריירה, בעלות עסק קטן שרוצות לייצר תדמית מקצועית 

 • נשים אחרי משבר שרוצות לאסוף את עצמן להתחלה חדשה.

 • נשים שמרגישות שאין להן מספיק סטייל / ביטחון עצמי.

 • נשים ששנים לא שמו את עצמן במרכז ורוצות לשוב למקום בו הן מרגישות בטוחות ונוכחות במראה שלהן.

 • לנשים אחרי ירידה במשקל.

 • נשים לאחר משבר או זימון של מערכות יחסים.

הרצאות / סדנאות

הרצאת סטיילינג תראפי 

הרצאה מרתקת העוסקת בקשר הפסיכולוגי בין לבוש אופנה לבין הרגשות מחשבות,

תפיסת העצמי ביסוס האישיות וחיזוק דימוי גוף אצל נשים.

הרצאה לנשות מקצוע מעולם הטיפול בנשים- כיצד הסטיילינג הלבוש האופנה משמשים כלי טיפולי לשינוי תפיסות ומחשבות מעכבות אצל נשים וכיצד ניתן להשתמש בכלי הזה לשינוי ולצמיחה. 

יום הולדת לנערה- מפגש חברות חוויתי

מפגש סטיילינג לנערות בבית מארח או לנערת יום הולדת

מתאים כהפעלה למפגש יום הולדת, ערב גיבוש לנערות מתבגרות ולצעירות.

משלב תכנים של העצמה ריגשית, חיזוק דימוי עצמי ודימוי גוף יחד עם לימוד תורת הסטיילינג האישית

 

סדנת / הרצאת סטיילינג לנשים

מפגשי סטיילינג באווירה אינטימית וחווייתית- בבית מארח ,כיום גיבוש, מתנת יום הולדת .בסדנה תחשפי להרצאה  בנושא סטיילינג ורושם ראשוני על חשיבות התאמת הבגד לאישיות, למסר שאת רוצה להעביר, הקשר שבין לבוש מותאם ומוקפד לבין המסר שאני רוצה להעביר, סוגי מבנה גוף , הקשר שבין הרושם הראשוני לסגנון הלבוש, הצנעת אזורים שאת פחות אוהבת, מיקוד אזורים שאת אוהבת וכו.

לפרטים צרי קשר

השחור שהסתיר אותי: מרלן, 46

" נהגתי ללבוש בגדים שחורים כדי להסתיר את הבטן הגדולה" לאורך השנים התקשיתי לקבל ולאהוב את עצמי כפי שאני........סיגל לימדה אותי להבין מאיפה מגיעה הביקורת השיפוטית הזו כלפי עצמי ולמדתי להשתמש באשליות אופטיות בלבוש בכד להצניע את הבטן......

bottom of page